~ İpek Kirpik Ekleme

Kirpik uzatma yöntemi özellikle yaz aylarında denizde ve havuzdayken makyaj derdi olmaksızın rimelsiz gözlerle, rimelli gözlerle bile ulaşamayacağınız uzunlukta çarpıcı kirpiklere ve gözlere kavuşun. Bu kirpiklerle bakışlarınız güzelleşecek, anlamlı ve çekici gözlere sahip olacaksınız. Profesyonel ellerden çıkan dikkatli bir çalışma sistemiyle özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan bir sistem olan ipek kirpik(kirpik ekimi) yöntemi son derece zararsız ve uzun kirpiklere sahip olmanın kesin çözümü. 3 ay dayanıklı doğal ipek kirpikler; dünya güzellik sektöründe patlama yapan bu muhteşem sistemi sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. Birebir kirpik sayısı kadar ekleme yapılan bu özel sistemle kirpikleriniz istenilen uzunlukta, istenilen dolgunlukta ve son derece doğal görünümlü olacaktır.

İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Yaklaşık 1-1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.
Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.

İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur. Üstelik , banyo yaptığınızda veya makyajınızı hassas temizlediğinizde ipek kirpikleriniz zarar görmez.
Kirpiklerimiz 2-3 aylık dönemlerde hergün 1er 2şer dökülerek yerini yeni kirpiklere bırakmaktadır. Sisteme bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de, bu doğal dökülme evresinde olanlarla beraber dökülmektedir. İpek kirpiklerimiz de sadece bu şekilde dökülmektedir. Aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak alanı eksiltmemiş oluruz , dökülmezler.

Uygulama doğru olduğunda  ve düzenli bakım yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilmektedir. Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması veya doğal nedenlerle gerçek kirpik veya ipek kirpik dökülebileceğinden, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda bakımının yapılması gerekmektedir.
Güzellik kavramının yeni trendlerinden ipek kirpik ekleme uygulaması her şeyden önce sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza gerek kalmayacaktır, çünkü rimelsiz bile ipek kirpikler çok güzel görünmektedir!

  • Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir.
  • Hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz.
  • Kirpikler doğal görünümde daha gür ve daha uzun bir görünüm kazanmaktadır.
  • Özel kaynak yapıştırıcısının ince ve çok hızlı kuruma özelliğiyle son derece sağlam ve birbirinden şık kirpiklere sahip olabilirsiniz.
  • İpek Kirpik eklemesi, birebir kirpik sayısı kadar yapılmaktadır.
  • Göze hiçbir yan etkisi bulunmaz.
  • Kirpik ekleten kadınlar, artık rimel kullanma ihtiyacı duymayacaklardır